Vzdělávací akce pro znalce (II.)

Kapacita vzdělávací akce z cyklu Nová právní úprava znalecké činnosti z pohledu znalce konající se dne 2.6.2022 byla naplněna.

Na základě velkého zájmu o tento seminář se Ministerstvo spravedlnosti rozhodlo ve spolupráci s Justiční akademií uspořádat další seminář na téma Nová právní úprava znalecké činnosti z pohledu znalce, který se uskuteční dne 19. 10. 2022 od 9:00 do 14:00 hodin v Justičním areálu na Míčánkách na adrese ul. 28. pluku 1533/29b, Praha 10.

Možná bude opět i distanční forma prostřednictvím odkazu, který bude registrovaným účastníkům zaslán na přihlašovací e-mailovou adresu týden před konáním.

Seminář i tentokrát povedou zástupci Ministerstva spravedlnosti z věcného útvaru spolu se zástupci znalců. Podrobnější informace k semináři budou postupně zveřejňovány v aktualitách na portálu https://znalci.justice.cz/ a prostřednictvím facebookové skupiny Znalci, tlumočníci a překladatelé. Seminář je bezplatný.

V případě zájmu o účast na uvedeném semináři, doporučujeme včasnou registraci na https://registrace.jacz.cz/udalosti/rubrika/znalci/

Při registraci uveďte své jméno, příjmení a informaci o tom, jakou formou se zúčastníte (prezenční/distanční

Pomohla vám tato stránka?

Ano
Ne
Děkujeme vám za zpětnou vazbu.